Dla laika w branży e papierosów sama ta nazwa może budzić ciekawość. A tak naprawdę pod tymi trzema literami ukrywa się potężna moc. Cechą charakterystyczną modów w elektronicznych papierosach jest duża pojemność baterii oraz duży zakres mocy. Tradycyjne modele modów składają się z czterech głównych elementów (zasilanie, konektor, ekran, trzy przyciski). Większość modów zasilana jest przez akumulatory o różnej mocy. Jest to bardzo wygodne, ponieważ można je dowolnie wymieniać, a każdy sprzęt z wymiennymi bateriami powinien być ładowany przeznaczoną do tego osobną ładowarką.

A jaki mod elektronicznego papierosa wybrać?

Mody występują w różnorodnych kształtach, od klasycznych penów po pudełka. Jeśli lubisz nowinki techniczne postaw na nieoczywiste rozwiązania. Jeśli jesteś minimalistą, z pewnością docenisz modele o klasycznej formie i stonowanej kolorystyce. Jednak podczas wyboru pamiętaj o tym, że zewnętrzny wygląd e papierosa to nie wszystko. W modach liczą się możliwości techniczne, a jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z e papierosami postaw na mody elektroniczne. Wyposażone są one w układ stabilizujący napięcie, a także ekran, na którym możesz kontrolować poziom baterii, moc oraz temperaturę grzałki. Poza tym dodatkowym plusem takiego moda jest możliwość podłączenia go do komputera lub telefonu. Wszystkie te funkcje dają wygodę podczas codziennego użytku, a także pozwalają na idealne dostosowanie pracy danego modelu do naszych potrzeb.
Na rynku znaleźć można również mody elektroniczne papierosy  mechaniczne. W przeciwieństwie do elektryków są prostszej konstrukcji, która daje gwarancję stałego napięcia. Ten sprzęt różni się także trochę wyglądem, ponieważ przypomina klasyczną rurkę. W porównaniu do modów elektronicznych te analogowe są bezawaryjne. Jednak patrząc z drugiej strony, brak elektroniki związany jest z brakiem odcięcia napięcia podczas zwarcia. Również brak wglądu na stan baterii może doprowadzić do sytuacji, w której niespodziewanie rozładuje się nam mod.

Reasumując, to w obu przypadkach możesz uzyskać dużą chmurę o intensywnym smaku. Jednak dla początkującego wapera zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie elektryk, a w miarę odkrywania techniki wapowania możesz przejść na moda mechanicznego.

 

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/e-papierosy/https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://unabigo.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/

Close
Kobiece tematy – artykuły

Artykuły dla płci pięknej poruszające każda tematykę kobiecą

Saturday, Aug 6, 2022