nowinki technologiczne z najwyzszej polki - badz na biezaco z naszymi informacjami! - artykul seo technologia - nowoczesny portal o technologiach techtesty.pl - świat pedzi a my z nim, sprawdz sam!
zabezpieczenie przed korozją linkedin opinie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-301
nocleg Rozprza http://dworkasztelan.pl/hotel minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315      yoosee

Biżuteria z motywem anielskich skrzydeł to ostatnio najpopularniejszy trend w modzie biżuteryjnej. Ten symbol praktycznie zdominował, tak bardzo popularny jeszcze niedawno znak nieskończoności. Motyw anielskich skrzydeł prezentuje się bardzo efektownie, zwłaszcza kolczyki w formie skrzydeł, są dość nietypową, ale bardzo ciekawą ozdoba ucha. W połączeniu z łańcuszkiem i bransoletką z takim samym motywem skrzydeł całość prezentuje się naprawdę świetnie.

Kolczyki skrzydła – nausznice czy wiszące?

Ostatnio równie popularnym rodzajem kolczyków są nausznice, okalające całe ucho. Przeglądając modele kolczyków skrzydeł, warto postawić na te przylegające do ucha. Będą one idealne do noszenia na co dzień, a w dodatku bardzo wygodne. Bardzo stylowo prezentują się również małe kolczyki koła z niewielką zawieszką anielskich skrzydeł. Są delikatne i uniwersalne, założone do sukienki czy zwykłego t-shirtu będą się za każdym razem świetnie prezentować. Wiszące, długie kolczyki z motywem anielskich skrzydełek, raczej polecamy dobierać do bardziej eleganckich stylizacji. Zawierają one również inne ozdobne elementy, jak koraliki czy szklane perełki i nie do końca będzie to dobrze wyglądać z luźnym ubiorem do pracy. Warto w tej kwestii, również samemu poeksperymentować i zobaczyć z czym jeszcze możesz połączyć kolczyki skrzydła.

Kolczyki skrzydła – czy każdej z nas pasują?

Choć motyw anielskich skrzydeł może wydawać się nam propozycją wyłącznie dla młodych kobiet, również starsze panie będą się w nich dobrze prezentować. Wystarczy wybrać delikatniejsze modele, z niewielką zawieszką, by całość prezentowała się nowocześnie, ale i stosownie do wieku. Nastolatki i młode panie mogą szaleć z wzorami i długościami kolczyków, ponieważ z pewnością w każdej wersji będą się świetnie prezentować.

Close
Kobiece tematy – artykuły

Artykuły dla płci pięknej poruszające każda tematykę kobiecą

Tuesday, Jun 23, 2020