https://codeengineers.com/pl/offer-software-house/8-x-x-1-45/projekt-graficzny-aplikacji-polska-wielu%C5%84
ortopedyczne chłopięce buciki - https://lulany.pl/chlopiece-buciki/ - Specjalistyczne obuwie ortopedyczne dla chłopców. Tutaj znajdziesz wszystko co potrzeba.
transport Anglia Polska cennik transport.sos.pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą transportu Polska Anglia
dobry adwokat belchatow potrafi przedstawic klientowi zawile meandry prawa w zrozumialy sposob. wejdz na strone i zapytaj o szczegoly. kancelaria adwokacka belchatow kancelarie prawne belchatow sluza pomoca w sprawach cywilnych, zwiazanych z wynagrodzeniami i wielu innych. poznaj szczegoly oferty. kancelaria adwokacka belchatow to zespol prawnikow zajmujacych sie roznymi dziedzinami prawa. jeśli potrzebujesz pomocy lub konsultacji, zadzwon i przedstaw nam szczegoly sprawy.          https://maniolo.pl/zewnetrzne-jacuzzi-i-akcesoria/     https://lulany.pl/6-sztuk-przynety-krewetki-symulacja-miekkie-krewetki-przynety-haczyk-przynety-przynety/     Rachmistrz GT

Wszyscy wiedzą, że moda lubi się powtarzać. W ostatnim czasie na salony modowe wrócił naszyjnik choker, który bardzo szybko pokochały młode kobiety na całym świecie, w tym także gwiazdy. Pewnie ciekawa jesteś, czym jest choker, z czego jest wykonany oraz jak i go nosić, dlatego zachęcamy do lektury.

Naszyjnik choker – co to i jak go nosić

Naszyjnik choker to taki typ naszyjnika, który nosi się blisko szyi – coś w podobie obroży. Dobrze dobrany choker ładnie przylega do szyi i nie dusi, chociaż czasem określa się go mianem dusika. Naszyjnik choker to nic innego jak łańcuszki, koronki, satynowa tasiemka, sznurek czy rzemień. Często zdobione zawieszkami, kamieniami, a nawet ćwiekami. Wszystko zależy, jaki mają nadać charakter naszej stylizacji – delikatny i kobiecy czy bardziej rockowy i wyzywający. Tak naprawdę każdy naszyjnik choker jest modny i taki, który wygląda jak obroża zrobiony z tasiemki zapinanej na szyi, i też taki z rzemyka lub sznurka, który owija się kilkukrotnie wokół szyi, a jego końcówki wiąże się na wiele różnych sposobów.

Naszyjnik choker – naszyjnik, który pokochały gwiazdy

Jedną z największych miłośniczek chokerów jest Rihanna, która nosi różne ich rodzaje. Kim Kardashian — jedna z najsłynniejszych amerykańskich celebrytek, córka byłego prezydenta USA — Sasha Obama, a nawet bardzo elegancka i uwielbiana Barbara Streisand chętnie noszą chokery. Naszyjnik choker pokochały także nasze rodzime gwiazdy takie jak: Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Klimas, Jessica Mercedess, Natalia Siwiec, Marta Żmuda-Trzebiatowska i wiele innych.

Zatem choker to biżuteria pasująca każdej kobiecie, która lubi być modna, bez względu na okazje i wiek odpowiednie. Choker jest odpowiedni na co dzień, jak i wielkie wyjścia, czy na poważne uroczystości.

Close
Kobiece tematy – artykuły

Artykuły dla płci pięknej poruszające każda tematykę kobiecą

Monday, May 31, 2021