PORTALE PARTNERÓW

Wszyscy wiedzą, że moda lubi się powtarzać. W ostatnim czasie na salony modowe wrócił naszyjnik choker, który bardzo szybko pokochały młode kobiety na całym świecie, w tym także gwiazdy. Pewnie ciekawa jesteś, czym jest choker, z czego jest wykonany oraz jak i go nosić, dlatego zachęcamy do lektury.

Naszyjnik choker – co to i jak go nosić

Naszyjnik choker to taki typ naszyjnika, który nosi się blisko szyi – coś w podobie obroży. Dobrze dobrany choker ładnie przylega do szyi i nie dusi, chociaż czasem określa się go mianem dusika. Naszyjnik choker to nic innego jak łańcuszki, koronki, satynowa tasiemka, sznurek czy rzemień. Często zdobione zawieszkami, kamieniami, a nawet ćwiekami. Wszystko zależy, jaki mają nadać charakter naszej stylizacji – delikatny i kobiecy czy bardziej rockowy i wyzywający. Tak naprawdę każdy naszyjnik choker jest modny i taki, który wygląda jak obroża zrobiony z tasiemki zapinanej na szyi, i też taki z rzemyka lub sznurka, który owija się kilkukrotnie wokół szyi, a jego końcówki wiąże się na wiele różnych sposobów.

Naszyjnik choker – naszyjnik, który pokochały gwiazdy

Jedną z największych miłośniczek chokerów jest Rihanna, która nosi różne ich rodzaje. Kim Kardashian — jedna z najsłynniejszych amerykańskich celebrytek, córka byłego prezydenta USA — Sasha Obama, a nawet bardzo elegancka i uwielbiana Barbara Streisand chętnie noszą chokery. Naszyjnik choker pokochały także nasze rodzime gwiazdy takie jak: Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Klimas, Jessica Mercedess, Natalia Siwiec, Marta Żmuda-Trzebiatowska i wiele innych.

Zatem choker to biżuteria pasująca każdej kobiecie, która lubi być modna, bez względu na okazje i wiek odpowiednie. Choker jest odpowiedni na co dzień, jak i wielkie wyjścia, czy na poważne uroczystości.

Close
Kobiece tematy – artykuły

Artykuły dla płci pięknej poruszające każda tematykę kobiecą

Wednesday, Jun 24, 2020