Na rynku możemy dostrzec dwa różne warianty, w jakich występują e papierosy. Wybór któregokolwiek wariantu powinien być podyktowany naszymi preferencjami i częstotliwością, z jaką zamierzamy korzystać z elektronicznego papierosa.

Pierwszym wariantem jest wersja, która składa się z kartridża — wymiennego pojemnika na płyn zwany liquidem oraz atomizera, który jest wielokrotnego użytku.
Druga wersja to wariant łączony, który składa się z połączenia kartridżu i atomizera, zwany również kartomizer. Ta opcja jest dużo tańsza od atomizerów, a ponadto można je wielokrotnie napełniać. Te zdecydowanie polecane są dla początkujących palaczy, ponieważ nie trzeba ich ani odsączać jak w przypadku e papierosów z atomizerem https://maniolo.pl/e-papierosy/ , ani czyścić.

Ważna informacja jest również taka, że pomimo tego, że zwykłe papierosy przeznaczone są dla osób 18plus, to i tak doskonale wiemy, jak wygląda to w rzeczywistości… po papierosy sięgają również młodsze osoby. W przypadku elektronicznych papierosów jeszcze ważniejsze jest oznaczenie „18+”. Te urządzenia są dedykowane tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich, które palą już od bardzo wielu lat. Elektroniczne papierosy polecane są również osobom, które spędzają mnóstwo czasu w miejscach, gdzie wprowadzony jest zakaz palenia zwykłych papierosów lub po prostu chciałyby ograniczyć palenie tradycyjne. Podsumowując osoby niepełnoletnie, niepalące oraz kobiety w ciąży kategorycznie nie powinny sięgać po papierosy elektroniczne.

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

Close
Kobiece tematy – artykuły

Artykuły dla płci pięknej poruszające każda tematykę kobiecą

Thursday, Jul 25, 2024